Klacht: AH weigert nog steeds mee te werken

Sander Salburg op 04 januari 2022 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 januari 2022

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd om met Albert Heijn en de gemeente Amsterdam tot een oplossing te komen voor de overlast veroorzaakt door vrachtwagens bij een lokale AH-winkel. Ondanks meerdere gesprekken en inspanningen van de gemeente om de verkeerssituatie te verbeteren, ervaart de klant dat Albert Heijn nog steeds niet meewerkt aan een oplossing.

Mijn Klacht:

Vorig jaar, eind zomer heb ik bij AH hoofdkantoor, ene de Gemeente Amsterdam een klacht ingediend over de wijze van bevoorrading van een AH winkel in mijn straat waarbij de vrachtwagen voor enorm veel overlast zorgen.
Na meermalen hier in den minnelijkheid een oplossing voor te vinden via de gebiedsmanager van mijn woonwijk in Amsterdam, via het hoofdkantoor van de AH, via persoonlijke gesprekken met (nieuwe managers van deze winkel) enzovoorts enzovoorts blijkt alles voor NIETS !!!

AH BLIJFT WEIGEREN MEE TE WERKEN AAN EEN VERKEERSVEILIGE SITUATIE

Enkele weken geleden heeft de gemeente Amsterdam voor de 2e keer geïnvesteerd in een aanpassing aan het straatprofiel bij de AH laad/los plek aangebracht. (gemeenschapsgeld)

Nu zou je denken dat de managers van de AH, het AH hoofdkantoor, het hoofdkantoor van de franchisenemer Lindemans inmiddels wel doordrongen zijn van enige klantvriendelijkheid en dat ze willen meewerken aan een prettige manier van thuiskomen voor de bewoners van Wittenburg, zodat ze via die ene straat die naar hun huis leidt… namelijk de Kleine Wittenburgerstraat, veilig kunnen fietsen en hun auto daar zonder halsbrekende toeren naar huis kunnen rijden. En zonder dat de bewoner over een stoep hoeft te rijden om de laadklep van een vrachtwagen te ontwijken. of bang te zijn dat een rolcontainer op hun auto valt.

Niets is minder waar, ik heb inmiddels een hele foto collage van verkeersonveilige situaties en onvriendelijk AH personeel. Vandaag 4 januari werd ik zelfs fysiek bedreigd door een medewerker van AH. Het is ongelofelijk. Ik werd geschoffeerd, en via een borstkas van een AH mederwerker die ik ken bij naam, naar achteren geduwd. Dit is agressie waar ik wellicht een Proces Verbaal van ga laten opmaken bij de politie.

Maar het is ook wonderlijk dat AH weigert gebruik te maken van een tot 2 x door de gemeente Amsterdam aangepaste laad/los strook.
Men weigert gewoon.
Men kiest ervoor om de vrachtwagen zo dichtbij als mogelijk bij de entree van het magazijn te parkeren, daarmee blokkades opwerpende voor het overige verkeer interesseert AH en hun medewerkers totaal niets.

Er is 1 supermarkt op de Oostelijke eilanden in Amsterdam. Ik zal echter nooit meer boodschappen doen bij welke AH dan ook. Geen enkele.

AH is een onvriendelijk, schofterig bedrijf dat weigert mee te denken aan haar klanten en buurtbewoners. De gemeente Amsterdam heeft tot twee keer aan toe geïnvesteerd met gemeenschapsgeld in het aanpakken van de laad/los strook, maar AH LIndemans Kleine Wittenburgerstraat heeft er schijt aan. En blijft de weg blokkeren, zodat bewoners over de stoep moeten rijden om naar huis te kunnen komen.

Albert Heijn… wat zijn jullie diep gezakt… van de meest voorname supermarkt van Nederland tot een gemarginaliseerde onvriendelijke supermarkt die onvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan.

Gewenste Oplossing:

excuses van manager AH
excuses hoofdkantoor AH
excuses hoofdkantoor franchisenemer Lindemans
excuses persoonlijk van medewerker Diederik van Tinteren

Eindelijk serieus overleg gemeente en AH / Lindemans over hoe dit GOED aan te pakken.

De Laad/Los plek moet definitief goed ingericht worden en alle medewerkers goed geïnstrueerd ook in Klantvriendlijkheid

ik ben fysiek door een AH medwerker bedreigd...

Dit is onacceptabel ik woon in deze straat, dit is mijn wijk, ik spendeer(de) € 150 per week bij deze AH maar dat doe ik niet meer omdat er geen verbetering plaatsvindt . Ik koop nooit meer lets bij AH als er geen zeer serieuze compensatie komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sander Salburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer