Klacht: Kassa en Zelfscankassa

[email protected] op 09 december 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 december 2021

Een klant van Albert Heijn Zonneplein in Bergen op Zoom uit zijn onvrede over de vervanging van reguliere kassa's door zelfscankassa's, wat voor hem als oudere moeilijk te hanteren is. Hij ervaart lange wachttijden en voelt zich niet goed behandeld door het personeel, wat leidt tot zijn besluit om voortaan bij andere supermarkten te winkelen die klantvriendelijker zijn.

Mijn Klacht:

De vestiging AH Zonneplein Bergen op Zoom heeft de kassa’s grotendeels vervangen door zelfscankassa’s.Ik ben oud en daarmee niet vertrouwd. Moest lang in een rij van zo’n 20 wachtenden staan, vrijwel zonder uitzondering oude mensen. Toen ik vroeg of dat niet anders kon, kreeg ik als antwoord dat ik het zelfscannen maar moest leren. AH misbruikt mij dus als onbezoldigd employee en ik word ook nog beledigd door iemand die m’n kleinkind zou kunnen zijn. Ik heb 47 jaar met plezier boodschappen gedaan bij AH en daar duizenden guldens en euro’s besteed maar helaas is dat nu afgelopen. Er zijn gelukkig meer supermarkts waar men beter begrijpt wat klantvriendelijkheid betekent en waar men z’n personeelsgebrek niet op de klant probeert af te schuiven.

Gewenste Oplossing:

Normale kassa’s terug en wat meer consideratie met oude mensen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer