Klacht: onaangename bejeniging

klagerkar op 28 oktober 2021 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 28 oktober 2021

Een klant van HEMA ervaart de afhandeling bij de zelfscan als onvriendelijk en kortaf. De begeleiding bij het gebruik van het apparaat wordt als onvoldoende klantvriendelijk beschouwd, vooral in de context van de coronamaatregelen, waarbij het aanraken van de scanner als onhygiënisch wordt gezien.

Mijn Klacht:

bij het afreken een wat korte onvriendelijke wijze naar de zelfscan verwezen. Ook de korte begeleiding bij dat apparaat was besliste niet klantvriendelijk.
M.b.t. het apparaat, het gebruik is kennelijk afgestemd op de mense die aan de kassa staan, maar nu moet de klant het opeens zelf doen, ook niet klantvriendelijk. Bovendien moet de klant een scanner in zijn hand nemen en dat is in deze corona tijd evenmin erg vriendelijk, sterker nog, het kan het virus via aanraking verspreiden!

Gewenste Oplossing:

gesprek met personeelslid door leiding gevende en aanpassingen in het zelfscan systeem

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klagerkar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM