Klacht: Aankoopbonnen verwisseld en kunnen niet geactiveerd worden noch geruild

Filip en Charity op 07 oktober 2021 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 7 oktober 2021

Een klant meldt dat haar dochter een verkeerde aankoopbon heeft ontvangen van 150 euro in plaats van de verwachte bon van 60 euro. Hierdoor kan zij de bon niet activeren of ruilen. Ondanks contact met ZARA, stelt het bedrijf dat er geen fout is gemaakt en blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

Mijn dochter Charity Zegers, 4543 Zaamslag, Zeeland had een bon van 60 euro moeten ontvangen, maar ze heeft er een gekregen van 150 euro die niet voor haar is bestemd. Iemand anders moet dus de bon van 60 euro hebben gekregen.
Ze kan de bon uiteraard ook niet activeren want die is niet voor haar.
Ze heeft contact opgenomen met Zara, maar die zeggen dat zij niets hebben verkeerd gedaan.
Ze kan dus de bon niet activeren, ruilen, of haar geld terugkrijgen.

Gewenste Oplossing:

Bon ruilen, of geld terugkrijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Filip en Charity
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM