Klacht: Niet reageren op defect toestel

WiRuDuke op 23 september 2021 over HBM Machines in de categorie Gereedschap & Machines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 september 2021

Een klant van HBM Machines meldt dat de geleverde accu tacker na ongeveer 100 nietjes defect is geraakt. Ondanks het indienen van een serviceformulier en het verstrijken van een week, heeft de klant nog geen reactie ontvangen van het bedrijf en is het telefonisch niet bereikbaar.

Mijn Klacht:

De geleverde accu tacker heeft na /- 100 nietjes de geest gegeven.
Service formulier ingeleverd en na 1 week nog steeds geen reactie van HBM en zijn telefonisch niet bereikbaar

Gewenste Oplossing:

Graag asap product omruilen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HBM Machines

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HBM Machines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WiRuDuke
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM