Klacht: Ontzettend gemene medewerker: vrouw van middelbare leeftijd

Emmamousset op 15 september 2021 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 september 2021

Een klant van Jumbo in Buitenveldert, Amsterdam, ervoer een negatieve interactie met een middelbare vrouwelijke medewerker tijdens het gebruik van de zelfscan. Na verschillende problemen met de scanner raakte de medewerker geïrriteerd en gedroeg zich gemeen, wat leidde tot een emotionele reactie van de klant. De klant heeft aangegeven niet snel terug te willen keren naar deze supermarkt vanwege de ervaring.

Mijn Klacht:

Ik had een zware school dag achter de rug en moest nog boodschappen doen bij de jumbo. Ik was erg moe en er ging van alles fout bij de zelfscan waardoor ik een paar keer dingen moest verwijderen, hiervoor moet de assistente dan inloggen. Ze raakte al heel snel vreselijk geïrriteerd en was ontzettend gemeen tegen mij. Ik ben huilend de winkel uitgelopen. Boodschappen zal ik hier niet snel meer doen en ik hoop dat deze vrouw hier iets over te horen krijgt. Ze had naar mij toe kunnen gaan om te vragen of alles goed ging en of zij kon helpen, in plaats van zo boos te worden en gemeen te doen. Mijn dag is hier echt door verpest.
Het was een grote, oudere vrouw met rood kort haar en een bril. Het incident vond plaats bij jumbo Buitenveldert in Amsterdam.

Gewenste Oplossing:

Ik zou het erg fijn vinden als deze vrouw wordt aangesproken op haar gedrag en dat haar erop gewezen wordt dat i.p.v. gelijk boos te worden ze kan vragen of alles lukt en of ze kan helpen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Emmamousset
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer