Klacht: Bestelling na maand nog niet geleverd

Borderranch op 16 juli 2021 over 4theperfectparty.nl in de categorie Internetshops - Feestartikelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 16 juli 2021

Een klant van 4theperfectparty.nl heeft na een maand zijn bestelling nog niet ontvangen, ondanks dat de betaling al is gedaan. Na het versturen van een e-mail ontving hij een reactie, maar verdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon bleven zonder antwoord.

Mijn Klacht:

Na een maand heb ik mijn bestelling nog niet ontvangen wel betaald . Heb mail gestuurd een reactie gehad . Daarna meerdere mailtjes verzonden geen reactie meer . Telefonisch niet bereikbaar

Gewenste Oplossing:

Als er binnen een week de bestelling compleet geleverd word of binnen een week mijn geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 4theperfectparty.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 4theperfectparty.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Borderranch
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM