Klacht: 3e koelkast beschadigd geleverd

dpsk op 23 oktober 2024 over OTTO in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
OTTO has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 oktober 2024
Reactie van het bedrijf:

Hoi, Bedankt voor je reactie! Vervelend dat we niet aan je verwachtingen hebben voldaan. We zullen het samen oplossen en daarom neem ik direct contact met je op via de hier bekende gegevens. Vriendelijke groet, Wendy van OTTO

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf OTTO
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 23 oktober 2024

Een klant heeft herhaaldelijk een beschadigde koelkast ontvangen van OTTO, met als resultaat dat dit nu de derde keer is. De klant uit zijn frustratie over de situatie en vraagt zich af wanneer er een onbeschadigd exemplaar kan worden geleverd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Hoi vandaag voor de 3e keer een koelkast beschadigd geleverd we zijn er een beetje klaar mee en we vragen ons af wanneer er een zonder schade kan worden afgeleverd?

Gewenste Oplossing:

Een flink bedrag op mindering van een beschadigd toestel want telekens komt hij beschadigd aan.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar OTTO over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door OTTO in behandeling genomen

OTTO

Heeft op 23 oktober 2024 om 09:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat OTTO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

dpsk

Heeft op 05 december 2024 om 16:54 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Het is nog steeds niet opgelost nu komen ze ineens niet meer binnen met de koelkast bang dat die beschadigd wij zijn genoodzaakt een duurdere te bestellen die wep past en nu wachten we maar wanneer dit zooitje is opgelost want die wat ze aps niet na binnen kregen is nog steeds niet afgeboekt!!!

Alle klachten die gemeld zijn door dpsk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM