Klachtenradar
Klachtenradar

Klacht Rentalcars: vooraf betaald, geld op zak en toch GEEN auto gekregen !

Ik huur voor mijn ouders een auto mercedes B voor hun weekje Spanje, betaal hem vooraf. In Alicante toegekomen krijgen ze hem niet mits opleg van €100 ‘fuelcost’. Mijn vader wil dit contant betalen (bij gebrek an creditcard), maar dat kan niet. Dan met de bankkaart, dat kan ook niet. Hij contacteert mij, ik bel met het hotel om dit op te lossen….
We hebben een halve dag gepoogd een oplossing te zoeken, maar zij wilden dit niet horen. Uiteindelijk naar een andere m’ij gegaan en ZONDER voorafbetaling, ZONDER credit card, ZONDER fueltoeslag een auto gekregen op 15 minuten.
Ik vroeg een terugstorting, maar krijg slechts 4 van de 7 dagen terug, en dat vind ik niet kunnen.

Gewenste oplossing

Ik wil mij volledige geld terug. Wij hebben alle mogelijkheden aangereikt om de heren te dienen, maar zij hielden koppig NEE vast !

Snelheid
Vriendelijkheid
Oplossing
Klacht van , over Rentalcars, in de rubriek: Autoverhuur geplaatst op 6 juni 2012
1
1.7
2012-06-06
jozef-annie