Mijn Klacht:
2 pakketjes die ik heb verzonden zijn ‘verdwenen’, waarvan 1 aangetekend. Ik werd wel gebeld, het is zeker weten aangekomen. Volgens de ontvanger niet, ik heb tevens géén handtekening.
Sinds zaterdag, dat zijn dus 4 dagen dat er post bezorgd zou moeten worden, is er niks bezorgd. 13-06 was m’n verjaardag, geen post, geen verwachtte pakketjes. Ik ben er klaar mee, ik verstuur wel met DHL, die leveren op tijd en zijn betrouwbaar. Dan maar wat meer geld betalen voor verzenden (brieven zijn duurder bij DHL), maar ze komen aan. Het kost veel geld op deze manier met PostNL.
Gewenste Oplossing:
Dat ik op m'n verjaardag, 13-06, mijn post zou hebben ontvangen. Dat er überhaupt post komt.
Dat m'n aangetekende pakket, met zeer privacy gevoelige documenten terug wordt gevonden. Dat ik een handtekening van ontvangst krijg. Ik ben nu gedwongen persoonlijk langs te gaan, of ik moet 16000 euro betalen.
Dat zou wel een oplossing zijn, die 16.000 euro mag PostNL betalen. Duurder versturen gaat niet, en werkelijk alles wat je hoort te krijgen voor de verzending, krijg ik niet.

