Klacht: Door telemarketing benaderd en nu een rekening ontvangen

JohnnyNieuwenburg op 03 november 2022 over Zoekbedrijvenonline.nl in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 3 november 2022

Een klant van Zoekbedrijvenonline.nl heeft melding gemaakt van een ongewenste benadering via telemarketing en heeft inmiddels een rekening ontvangen. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, is het de klant niet gelukt om iemand te bereiken.

Mijn Klacht:

Ik heb het bedrijf meerdere keren geprobeerd te bellen , maar krijg geen contact

Gewenste Oplossing:

Ik wil van dit contract af en niet betalen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zoekbedrijvenonline.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zoekbedrijvenonline.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JohnnyNieuwenburg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM