Klacht: overgang van analoge naar digitale ontvangst tuner

ss van Loef op 31 juli 2021 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 31 juli 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds kort moet ik mijn tuner van een 1 jaar oud ( Denon RCD-M40DAB) van een (ouderwetse) antenne-spriet voorzien om een paar klassieke radiozenders te ontvangen. Voorheen kon ik via de kabel buitenlandse klassieke zenders heel goed ontvangen. Nu kan ik deze zenders niet meer ontvangen. Betreft o.a.: BBC3 en Klara. Dit noemen ze bij Ziggo : vooruitgang !
Bovendien moet ik de aanschaf van zo’n spriet betalen en tevens de kosten van de installateur van de winkel waar ik de Denon heb gekocht.

Gewenste Oplossing:

Als Ziggo zelf het probleem bij mij thuis komt oplossen, zonder kosten in rekening te brengen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ss van Loef
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie