Klacht: Zender weg en slechte klantenservice

putih op 22 juli 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 juli 2013

Een klant van Telfort ervaart problemen met het pluspakket voor Zappelin, dat plotseling geblokkeerd is zonder voorafgaande communicatie. Na het melden van het probleem via internet en een ontevreden gesprek met de klantenservice, waarin de klant als onvriendelijk ervaren werd, besloot hij het abonnement op te zeggen, maar kreeg te horen dat dit niet mogelijk was vanwege een jaarcontract.

Mijn Klacht:

Mijn kinderen kijken graag naar Zappelin. Hiervoor het pluspakket aangeschaft. Opeens is deze zender geblokkeerd. Na een paar dagen melding gemaakt op internet. Tot op heden geen reactie.

Paar dagen later klantenservice gebeld. Onsympathiek persoon leest call-script voor en komt met waardeloze argumenten.
1) Wij kregen hier laatst een briefje opgeplakt met de nieuwe indeling. (ik als klant heb nooit iets gehoord)
2) De omroepen hebben dit gedaan vanwege de bezuinigingen. (nou en, ik heb een overeenkomst met telfort en die moet telfort gewoon nakomen).
3) wij volgen de kpn, want daar zijn we een dochter van (daar ben ik juist weg en zeg dit abonnement ook maar op.

Dat gaat niet mijnheer, want u heeft een jaarcontrcact.

Daarna boos het gesprek beëindigd, want voor dit soort onzin betaal ik geen 10ct/minuut.

Gewenste Oplossing:

Leveren wat je hebt verkocht en wat je op de website nog steeds aanbiedt.
Wil mijn geld terug voor de tijd dat de zender niet beschikbaar is!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie