Klacht: verschrikkelijk customer service

CGG op 16 juli 2014 over zelf.nl in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
zelf.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 4 augustus 2014
Bedrijf zelf.nl
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 16 juli 2014

Een klant van zelf.nl ervaart ernstige frustraties met de klantenservice, waarbij herhaaldelijk lange wachttijden en geen terugbelservice werden ervaren. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, kreeg de klant uiteindelijk te horen dat het beter was om een klacht in te dienen, waarna de verbinding abrupt werd verbroken.

Mijn Klacht:

Voor twee dagen probeerde in contact op te nemen met de customer service. Elke keer moest ik langer dan 15 min wachten en daarna kreeg ik de receptioniste aan de lijn vanwege de drukte adviseerde ze om terug te bellen of telefoon nummer achter te laten. Ik heb mijn nummer achtergelaten en niemand heeft me terug gebeld. Vanavond heb ik terug gebeld en kreeg weer hetzelfde antwoord. Ik heb de mevrouw op de hoogte gebracht van mijn frustratie over het bereiken van het customer service. De receptioniste heeft geadviseerd om een klacht in te dienen en heeft de telefoon op mijn gezicht opgehangen.

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht een excuus van receptioniste.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar zelf.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door zelf.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat zelf.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van zelf.nl

11 jaren geleden - Op 30-7-2014 telefonisch contact met de klant gehad en de klacht opgelost

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Bedankt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM