Klacht: Zeer Lange rij aan de kassa, geen reactie AH vanuit klantenpanel

MBTh op 02 december 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 2 december 2020

Een klant van Albert Heijn heeft zijn onvrede geuit over de lange wachttijden aan de kassa en de gebrekkige communicatie vanuit het klantenpanel. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met de filiaalleider en reacties via Facebook, heeft de klant geen enkele terugkoppeling ontvangen. De klant voelt zich niet serieus genomen door de supermarkt.

Mijn Klacht:

Al jaren zit ik bij het klantenpanel van AH en geef ik mijn mening over het filiaal in meerhoven. meerzand 6.

Nu ben ik eigenlijk altijd positief maar de verbouwing van de kassa’s kon ik in corona tijd niet begrijpen.

Ik heb ee.a uiteengezet via het panel en gevraagd of de filiaalleider me wilde mailen mailen maar we zijn nu twee weken verder en ik heb nog niks vernomen.

ook heb ik via FB geragered maar ook daat wordt niet gereageerd.

Jammer dat ik als klant niet serieus wordt genomen

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht een reactie op het aangegeven relaas wat ik via het panel heb uiteengezet.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MBTh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer