Mijn Klacht:
In december 2022 in de winkel een blouse besteld en betaald omdat deze niet voorradig was. Men had echter een fout gemaakt waardoor de bestelling geannuleerd moest worden. Omdat ik met de pin in de winkel voor een online aankoop had betaald kon men mij het geld niet contant geven of terugpinnen.
Toen begon de ellende! Eerst moest ik bewijzen dat er een bedrag van mijn rekening is afgeschreven. Kreeg hierna te horen dat mijn geld werd teruggestort. Inmiddels zijn we bijna 4 maanden verder. 6x mijn bankgegevens moeten doorgeven, bankenonderzoek, nog een aantal keren te horen gekregen dat de zaak in behandeling is (voel me onderhand een crimineel).
Al zeker 13 mailtjes ontvangen dat men mij geprobeerd heeft te bellen, maar ik heb nog nooit een gemiste oproep gehad. Op vragen wat er met mijn gegevens gebeurt krijg je geen antwoord. Op de chat geeft men ook geen antwoord als je vragen stelt. Ook al 3x een mail naar het info adres gestuurd met een officiële klacht 1,5 maand later nog altijd geen enkele reactie!
Kortom SLECHT SLECHT SLECHT! Ik koop nooit meer iets bij en van de Zara, heb dit werkelijk nog nooit meegemaakt!
Gewenste Oplossing:
Welgemeend excuses, dus geen standaard mailtje. Terugbetaling oorspronkelijke bedrag incl. rente omdat men niet aan de wettelijke terugbetalingseisen heeft voldaan.


