Klacht: Schandalige service

Bramsky123 op 31 december 2021 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 31 december 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had op 22 oktober 2021 een trui besteld(ordernummer: 52668275146) in de winkel, waarvan de maat op dat moment niet op voorraad was. Het aanwezige personeel wees me erop dat ze deze trui voor mij konden bestellen, dan kon ik deze een paar dagen later ophalen. Ik betaalde deze dus gelijk aan de kassa en kreeg een betaalbewijs(bonnetje) mee.
Na drie keer langsgaan in de winkel, hadden ze mijn bestelling nog steeds niet ontvangen, terwijl in het systeem wel stond aangegeven dat de trui op te halen was in de winkel.
Na telefonisch en via whatsapp contact te hebben gehad, bleek er iets mis te zijn gegaan met de levering bij de desbetreffende zara-winkel. Mijn geld zou terugbetaald worden. Ik zou hiervoor een mail ontvangen. Deze mail heb ik nu(31 december 2021) nog steeds niet ontvangen. Er wordt door zara geclaimd dat ze het mailtje hebben verstuurd, maar tot op de dag van vandaag heb ik niets ontvangen (en ja ook in mijn spamfolder heb in gekeken) Om de zoveel tijd geef ik via whatsapp aan of ze het mailtje kunnen sturen, maar dan blijf ik aan het lijntje gehouden worden, met de mededeling “we zetten het door naar de afdeling die hierover gaat”. Om dan vervolgens niets te vernemen, totdat ik weer moet vragen hoe het zit met de terugbetaling. Ik word telkens aan het lijntje gehouden en vind dit werkelijk waar schandalig hoe dramatisch de service van zo’n groot bedrijf is. Een fout in hun systeem en ik moet daarom langer dan 2(!) maanden wachten op mijn geld! Schandalig!

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn aankoopbedraf terug en na zo’n dramatische service en lang wachten iets meer in de vorm van een cadeaubon of iets dergelijks!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bramsky123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM