Klacht: Ruilen en Slechte klantendienst

Sigal op 25 februari 2019 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 25 februari 2019

Een klant heeft op een drukke zaterdag in de Zara in Gent kleding gekocht, maar ontving geen kassabon. Bij thuiskomst bleken de broeken te groot en bij een poging om te ruilen zonder kassabon kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was. Pogingen om contact op te nemen met de klantenservice resulteerden in het afbreken van het gesprek.

Mijn Klacht:

Ik heb afgelopen zaterdag 2322019 rond 14:30 2 broeken en een trui gekocht in de Zara in Gent. Ik was met de kinderwagen en mijn baby van 3 maanden oud en het was druk en chaos in de winkel. Ik vroeg aan de kassierster of ik de broeken kon ruilen moesten ze niet passen, Dat kon zei ze met het aankoopbewijs en de betaalkaart. Vervolgens kom ik thuis en pas ik de broeken die veel te groot blijken te zijn en zie ik dat er geen kasticket in de zak zit (heb er geen in mijn hand gekregen in de winkel). Nu ben ik net naar de winkel geweest en zeggen ze me dat ze niet kunnen ruilen! Ik heb ook het nummer gebeld vermeld op facebook ‭34 981 185 400‬ – en daar word er gewoon opgehangen.

– dit was hun reactie : Beste Sigal, vervelend om te horen. Voor uw vraag willen wij u vriendelijk verzoeken om ons telefonisch te contacteren via het nummer 32-2-2210260, zij zullen u verder helpen met uw vraag. Onze excuses voor het ongemak. Bedankt voor uw begrip.

vervolg : ZARA Ik moet van jullie telefonisch contact opnemen en dan word er gezegd dat er maar 1 persoon is die instaat voor de klantendienst in heel Belgie maar dat deze persoon momenteel in Spanje is?!! Wow klantvriendelijkheid staat niet in jullie woordenboek! SCHANDALIG

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn 2 broeken kan ruilen en excuses aangeboden krijg voor de schandalig slechte service

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM