Mijn Klacht:
Ik heb afgelopen zaterdag 2322019 rond 14:30 2 broeken en een trui gekocht in de Zara in Gent. Ik was met de kinderwagen en mijn baby van 3 maanden oud en het was druk en chaos in de winkel. Ik vroeg aan de kassierster of ik de broeken kon ruilen moesten ze niet passen, Dat kon zei ze met het aankoopbewijs en de betaalkaart. Vervolgens kom ik thuis en pas ik de broeken die veel te groot blijken te zijn en zie ik dat er geen kasticket in de zak zit (heb er geen in mijn hand gekregen in de winkel). Nu ben ik net naar de winkel geweest en zeggen ze me dat ze niet kunnen ruilen! Ik heb ook het nummer gebeld vermeld op facebook 34 981 185 400 – en daar word er gewoon opgehangen.
– dit was hun reactie : Beste Sigal, vervelend om te horen. Voor uw vraag willen wij u vriendelijk verzoeken om ons telefonisch te contacteren via het nummer 32-2-2210260, zij zullen u verder helpen met uw vraag. Onze excuses voor het ongemak. Bedankt voor uw begrip.
vervolg : ZARA Ik moet van jullie telefonisch contact opnemen en dan word er gezegd dat er maar 1 persoon is die instaat voor de klantendienst in heel Belgie maar dat deze persoon momenteel in Spanje is?!! Wow klantvriendelijkheid staat niet in jullie woordenboek! SCHANDALIG
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn 2 broeken kan ruilen en excuses aangeboden krijg voor de schandalig slechte service

