Klacht: Retour verstuurd maar niet alles binnen

Hamida03 op 27 februari 2022 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 27 februari 2022

Een klant van ZARA heeft op 10 januari 2021 een retourzending gedaan, maar ontvangt een factuur van Klarna voor een bedrag van €263,93, terwijl zij slechts vijf producten heeft behouden ter waarde van €171,96. Ondanks contact met de klantenservice van ZARA, blijft het bedrijf volhouden dat er meer producten zijn behouden, wat de klant betwist. De klant vraagt om een oplossing voor deze situatie.

Mijn Klacht:

Beste,
Ik heb op 10 januari 2021 een retour gedaan naar Zara. Ik heb slechts 5 producten gehouden en zij beweren dat ik nog meer producten behouden heb, dat klopt absoluut niet.

Ik heb contact opgenomen met ze en ze blijven voet bij stuk houden dat ze het niet ontvangen hebben. Binnenkort wordt van Klarna het bedrag afgeschreven van €263,93 terwijl ik in feite zonder verzendkosten € moet betalen.

Wat ik namelijk heb gehouden van bestel nummer: 52281957101 is:
1x 5919/513 (satijnen jurk) €59,99
1x 9030/888 turquoise gilet €39,99
1x 8441/888 turquoise rechte broek €25,99
1x 8641/122 groen/witte blazer €45,99
Samen is dit €171,96. Dat is €91,97 teveel.

Graag hoop ik dat hier wat aan gedaan wordt want dit vind ik niet kunnen. Ik ben een trouwe klant van zowel Zara en hm en d hier ben ik dus echt niet van gediend.

Met vriendelijke groet,
Hamida Bachir

Gewenste Oplossing:

Als het bedrag wat Ik teveel Moet betalen in mindering wordt gebracht aub.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hamida03
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM