Klacht: Problemen met retour en betaling via Klarna

Aiden ✓ Verified op 23 juni 2026 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

ZARA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 23 juni 2026

Een klant heeft op 31 mei een bestelling bij ZARA geplaatst, maar ontving slechts twee van de drie artikelen, omdat één artikel uitverkocht was. Ondanks betaling via Klarna is het bedrag vier weken later nog niet aangepast, en de klant ervaart problemen met het verkrijgen van duidelijkheid, aangezien zowel ZARA als Klarna elkaar doorverwijzen.

Mijn Klacht:

Op 31 mei heb ik een bestelling geplaatst bij ZARA van drie artikelen, waarvan er slechts twee zijn geleverd. Ik ontving een e-mail dat één artikel uitverkocht was. Ondanks dat ik heb gekozen voor betalen met Klarna, is het bedrag vier weken later nog niet aangepast. Ik heb meerdere keren contact gehad met zowel ZARA als Klarna, maar ZARA verwijst mij naar Klarna en Klarna naar ZARA. Hierdoor loop ik vast en is de situatie onbevredigend.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek ZARA om de betaling bij Klarna aan te passen en een oplossing te bieden voor deze situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over ZARA

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM