Klacht: Online bestelling

Sorraay op 28 september 2019 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 28 september 2019

Een klant heeft op 11 september een leren jas besteld bij ZARA, met de verwachting dat deze op 16 september geleverd zou worden. Bijna drie weken later is het pakket nog steeds niet ontvangen en de klant heeft geen duidelijke informatie kunnen krijgen, ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice. De klant vraagt om een terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb op woensdag 11 september online een leren jas besteld op zara. Maandag 16 september zou het geleverd worden bij zara gevestigd op de nieuwendijk. Bijna 3 weken later heb ik nog steeds mijn pakketje niet en weet niemand waar mijn pakket is gebleven.. meerdere keren met zara zelf gebeld en naar het help centrum maar ik hoor telkens weer opnieuw dat ik een mail krijg met meer informatie over mijn pakketje. Ik vind het belachelijk!!! Ik wil mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

Als ik weet wanneer mijn pakketje word geleverd en dat het er dan ook echt is. Of ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM