Mijn Klacht:
29 dec, mijn dochter heeft een broek gekocht in Brugge. Gevraagd of deze in NL te ruilen is; dat kon!
Eenmaal thuis blijkt de broek te strak in de taille en is de naad vd broek een stuk los.
3 Jan, Voor retour naar Zara Utrecht; broek moest online terug gestuurd worden.
12 Jan, Contact opgenomen met de klantenservice met de vraag hoe dat in zijn werk gaat ivm met het ontbreken van een retourbon. Gesproken met Sheilma; de broek kon terug gebracht worden in de winkel, maar ivm de lockdown kon dat pas als de winkels weer open waren.
16 Jan, bij Zara Den Bosch geweest voor retour, maar daar kregen we te horen dat de broek in België zelf terug gebracht moest worden.
18 jan, opnieuw contact opgenomen met de klantenservice; het kon alleen in land van aankoop tenzij er iets defect was. Aangegeven dat de naad los is. Daar moest ze foto’s van zien. Terwijl ik deze ging maken (vroeg nog om even geduld), werd de chat verbinding verbroken.
Dus maar weer gebeld en gesproken met Serma; zij gaf aan dat retour in NL helemaal niet mogelijk was. Ook niet bij defecten.
Ik sprak mijn ongenoegen uit; diverse medewerkers gesproken en steeds een ander verhaal. Haar verhaal klopten en daar moesten we het maar mee doen.
Ik gaf aan een klacht in te willen dienen; is het ons probleem dat medewerkers van Zara ons steeds verkeerd geïnformeerd hebben?
Ze zou de klacht doorzetten.
22 Jan, Vandaag belt ze zelf terug met wederom de boodschap dat retourneren alleen in België kan. Aangegeven dat we dat al van haar gehoord hadden, maar een klacht indienen die opgepakt moet worden en niet via een tussenpersoon van de klantenservice terug komt met dezelfde boodschap. Dat is te makkelijk. Het gaat hier om de gehele gang van zaken.
Ze gaf aan verder niets meer te kunnen doen. Een ander nummer of adres voor het indienen van een klacht was er niet. Dat liep via de klantenservice die dan intern navraag doen hoe het zit.
WAARDELOOS! Dat een miljoenen bedrijf als Zara zich laat kennen op een broek van €39,95, die overigens ook gewoon op de Nederlandse website te koop is!
Een kind die 10 uur per week moet werken om een broek te kunnen kopen, hiermee laten zitten.
Ze moeten zich schamen!
Gewenste Oplossing:
Retour moet mogelijk zijn. Ook in Nederland
Of kom tegoed door het om te ruilen voor iets anders.


