Mijn Klacht:
Geachte heer, mevrouw,
Op 17 mei 2022 kocht ik bij u een houten keuken en koelkast van het merk Zara Home, voor in totaal € 159,99.
Helaas voldoet het product niet aan wat ik mocht verwachten. De keuken was incompleet en de koelkast was beschadigd geleverd (vermoedelijk tijdens het vervoer). De koelkast heb ik desondanks geprobeerd in elkaar te zetten, echter bleek al gauw dat het hout van slechte kwaliteit is. Een gedeelte van het deurtje brak af. Ik heb direct jullie klantenservice benaderd en foto’s doorgestuurd.
Omdat de producten ondeugdelijk zijn heb ik u uiteindelijk verzocht mij het geld terug te geven en de spullen op te halen. U heeft beloofd dit op woensdag 8 juni jl. via DHL te doen. We hebben de hele dag gewacht op een medewerker, maar helaas is niemand geweest. We hebben nog om 16:00 uur gebeld naar de klantenservice. Er werd medegedeeld dat zij tot uiterlijk 21:30 uur s’avonds konden komen. Deze informatie klopt niet, aangezien DHL maximaal tot 18:00 uur werken.
De volgende dag heb ik contact opgenomen met jullie klantenservice. De medewerker kon niet controleren waarom niemand is gekomen. Ze adviseerde opnieuw te wachten, totdat iemand contact met mij opneemt. Op vrijdag 10 juni is contact opgenomen met mij en ben ik geïnformeerd zowel mondeling als schriftelijk dat op maandag 13 juni door DHL de pakketten zouden worden meegenomen. We hebben wederom de gehele dag gewacht. Ik heb mijn schoonmoeder gevraagd een paar uur bij mij thuis te zijn, zodat ik mijn kinderen van school kon halen. Helaas is weer niemand gekomen. Ik heb gebeld met DHL klantenservice en daarin werd mij verteld dat zowel de 8 juni en 13 juni de afspraak geannuleerd door Zara Home?
Na 1 maand is mijn zaak nog steeds in behandeling. Ik word er moedeloos van en heb het gevoel dat ik niet word geholpen. Er wordt geen oplossing geboden door de klantenservice. Ik ben al jaren een goede klant van Zara en koop veel spullen bij jullie winkels. Dit is eerste keer dat ik zo teleurgesteld word. De medewerkers geven aan mij te begrijpen, maar vervolgens gebeurt er niks.
Ik voel mij niet serieus genomen en ben het zat. Genoeg is genoeg, ik ga niet meer bellen naar de klantenservice.
Ik verwacht dat binnen 24 uur een reactie met een oplossing met eindelijk een oplossing voor mijn situatie. Ik wil graag mijn geld terug.
Bovenstaand de screenshots van de geplande afspraken
Alvast bedankt.
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld terug


