Klacht: Kapotte parfum geleverd gekregen

Daisy86 op 26 juli 2023 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 26 juli 2023

Een klant van ZARA ontving op 1 juni een bestelling van drie parfumflesjes, waarvan één kapot was. Na meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, kreeg de klant te horen dat er een vervangend product zou worden verzonden, maar tot op heden is dit nog niet gebeurd en is de retourtermijn inmiddels verstreken.

Mijn Klacht:

Ik heb 1 juni mijn bestelling geleverd gekregen van 3 parfumflesjes. 1 van de flesjes zat kapot in de verpakking. Ik heb meteen via de Zara whatsapp contact gezocht met de klantenservice en zou verder geholpen worden. Krijg ik geen reactie meer vanaf 17:30 en na 1,5 uur een berichtje om alsjeblieft tijdens openingstijden opnieuw contact op te nemen. Ik diezelfde week opnieuw contact opgenomen met de klantenservice weer alles opnieuw kunnen vermelden. Ik zou weer geholpen worden en er werd mij bevestigd dat het product op voorraad is en er een nieuwe verzonden wordt naar mij. Inmiddels heb ik nog steeds niks ontvangen wel mijn factuur in de tussentijd moeten betalen. En nu opnieuw contact met de klantenservice gezocht en krijg ik dat de retourtermijn voorbij is en geen mogelijkheid is om het product opnieuw te sturen of mij mijn geld terug te geven. Ik heb gezegd dat ik het niet eens ben met de wijze waarop dit allemaal afgehandeld word. Ik krijg alleen excuses maar meer kunnen ze niet doen. Als ik vraag naar een telefoonnummer om iemand van de klantenservice persoonlijk te spreken hierover komt er dat deze tot nader info gesloten is. Meer dan dit willen ze niet doen aan deze situatie……geen bestelling bij Zara meer voor mij.

Gewenste Oplossing:

Op dit moment wil ik alleen nog maar mijn geld terug. Al zie ik dat niet snel gebeuren. Ik weet zelf dat dit nu een bedrijf is waar ik niet vaker ga bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Daisy86
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM