Klacht: Kapot kledingitem retour gestuurd, maar nooit geld voor gekregen

Rommie123 op 19 oktober 2023 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 oktober 2023

Een klant van ZARA heeft een kledingitem geretourneerd dat na twee keer dragen defect was. Ondanks het ontvangen van een retourlabel en de belofte van een terugbetaling, werd de retour niet geaccepteerd en kreeg de klant geen geld terug. De communicatie met de klantenservice werd als vaag en onprofessioneel ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb een kledingitem gekocht, waar ik in eerste instantie erg blij mee was. Helaas ging de rits na 2x dragen kapot, waardoor ik de klantenservice had gecontact of ik deze kon retourneren voor een nieuwe of mijn geld terug. Dit kon en ik kreeg een retourlabel. Vervolgens heb ik het item opgestuurd en kreeg ik ineens te horen dat mijn retour niet geaccepteerd werd. Er werd heel vaag via de app gecommuniceerd naar mij en rare vragen gesteld alsof ik een soort misdadiger was over het item. Uiteindelijk kreeg ik heel abrupt te horen dat de retour simpelweg niet geaccepteerd zou worden. Heel raar, want ik had in eerste instantie wel gewoon een retourlabel van ze gekregen. Nu ligt het item dus gewoon nog bij hen, en heb ik ook geen geld/item teruggekregen. Echt hele slechte klantenservice ervaring.

Gewenste Oplossing:

Het geld terug van dit item.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rommie123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM