Klacht: Broek die gekocht is in de winkel mist knoopsgatelastiek

s.z op 11 oktober 2023 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 11 oktober 2023

Een klant heeft op 8 oktober 2023 een broek voor haar dochter gekocht bij ZARA, maar ontdekte later dat het knoopsgatelastiek ontbrak. Ondanks contact met de klantenservice, waarbij werd geadviseerd om naar de winkel terug te gaan, is de klant niet in de buurt van een ZARA-winkel en vindt het goedkoper om een nieuwe broek online te bestellen.

Mijn Klacht:

Ik heb afgelopen zondag 08-10-2023 een broek gekocht voor mijn dochter.
In de broek zou knoopsgatelastiek zitten om de broek in de taille stakker te zetten. De knopjes om dit te stellen zitten erin. maar het knoopsgatelastiek ontbreekt. Wij hebben er op zondag vanwege de extreme drukte bij de pashokjes niet op gelet, maandag ochtend viel het ons op toen wij de broek niet strakker konden stellen.

Ik heb hierop gelijk contact opgenomen met Zara. Ze gaven mij aan dat ik naar de winkel terug kon. Nu wonen wij niet in de buurt van een winkel. Ze gaven aan het met de desbetreffende afdeling te bespreken.

Vandaag krijg ik wederom de melding dat ik naar de winkel moet en de klacht daar verder moet bespreken.

Een nieuwe broek online bestellen is voor mij goedkoper dan naar een Zara filiaal te gaan.
Alleen gaat het tegen mijn principes in om zoveel extra kosten te maken voor een broek die toonbaar iets mist.

Gewenste Oplossing:

Naar de winkel gaan is duurder dan een nieuwe broek bestellen. Ik ben bereid om een nieuwe broek te bestellen, maar zou dan voor deze bestelling een kortingscode wensen te ontvangen, zodat ze mij toch een beetje tegemoet komen en het iig deels oplossen en ik niet onnodig met hoge kosten wordt opgezadeld.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door s.z
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM