Klacht: Bestelling niet compleet geleverd

Kimwellen op 05 mei 2023 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 5 mei 2023

Een klant heeft 18 artikelen besteld bij ZARA, maar ontving slechts 5. Ondanks bevestiging van levering via de app, bleek de rest van de bestelling niet te zijn aangekomen. Na meerdere contactmomenten met de klantenservice, waarin werd beloofd dat de ontbrekende artikelen zouden worden nagezonden, ontving de klant geen verzendbevestiging en werd het pakket retour gestuurd. De klant heeft geen terugbetaling ontvangen van ruim €380,- en is ontevreden over de geboden service.

Mijn Klacht:

18 artikelen besteld, waarvan 5 geleverd. Terwijl de app aangeeft dat mijn gehele bestelling geleverd is. Contact gezocht via WhatsApp want telefonisch kan het niet?! Dit persoon gaf aan dat zij de overige artikelen na zou zenden, ik was blij dat het opgelost was! Ik vroeg of ik een verzendbevestiging zou krijgen, deze heb ik nooit gehad, toen een mail van postnl, we hebben u gemist pakket gaat retour afzender? Weer contact gezocht met zara, ze snappen er niks van. Dit persoon stelde voor om dit te crediteren en ik zou de bestelling opnieuw moeten plaatsen, dit heb ik gedaan maar geen credit gehad van ruim €380,- !!!! Elke keer krijg je te horen we nemen contact met u op, het ie doorgezet naar de juiste afdeling echt heel heel heel slecht, ik ga niet meer bestellen bij zara

Gewenste Oplossing:

Bestelling crediteren /- €381,- !!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kimwellen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM