Klacht: Artikelen tot opheden nog niet geleverd.

Wilma is niet blij op 27 november 2023 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

ZARA klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 27 november 2023

Een klant heeft op 29 oktober een bestelling geplaatst bij ZARA, die op 30 oktober als verzonden werd gemeld met een verwachte aankomstdatum van 1 november. Na een wijziging van de leverdatum naar 2-3 november heeft de klant op 20 november contact opgenomen via de chat, maar werd geblokkeerd na het melden van het probleem.

Mijn Klacht:

29-10 bestelling gedaan. 30-10 bericht van Zara dat het verzonden is en de aankomstdatum 1-11 is. Woensdag bericht van Zara ontvangen dat de maximale leveringsdatum 2-11/3-11 is. Maandagavond 20-11 contact opgenomen met Zara via de chat (er is geen andere mogelijkheid). Wordt gezegd dat het intern is doorgegeven en ik word vervolgens geblokkeerd via de chat.

Gewenste Oplossing:

De gewenste artikelen of geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM