Klacht: Bestelling nr 10206095587414 niet geleverd

Mirjam Hendriks op 25 januari 2021 over Zalando in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Zalando
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 25 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn bestelling heb ik niet ontvangen. Heb zelf contact opgenomen met de klantenservice: zij kon zien dat mijn pakketje is geweigerd bij het afhaalpunt Primera DeLinie Apeldoorn en retour is naar het warenhuis. Ik ben daar niet over geinformeerd en zolang mijn bestelling daar niet retour is ontvangen krijg ik ook mijn geld niet retour. Ik heb gevraagd aan de medewerkster om te regelen dat ik dezelfde bestelling alsnog krijg. Dit was niet mogelijk, zij herhaalde de regels en zij verbrak het contact. Klantenservice is bijzonder beperkt! Graag uw oplossing en reactie!

Gewenste Oplossing:

Als ik dezelfde bestelling alsnog in goede orde ontvang.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Zalando

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Zalando nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mirjam Hendriks
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM