Klacht: Klacht over You Tube kanaal Videre

Albert van Egdom op 03 september 2020 over Youtube in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Youtube
Categorie Websites
Status Nieuwe klacht
Datum 3 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw.

Graag wil ik een klacht indienen tegen You Tube kanaal Videre.

Vanwege de volgende feiten.

Dit kanaal zet onze strijdende vloggers, met belachelijkmakende teksten en ongevraagde uploads, die zeer zeker van Facebook af worden geupload, voor schut!!!

Dit kanaal brengt mijn vader in gevaar, doordat er word gezegd op Facebook door bepaalde personen, dat mijn vader achter Videre zit.
Terwijl dit absoluut 100% niet waar is!!!

Er is in het verleden een ruzie ontstaan tussen mijn vader en Marcel Vriesema, en Marcel Vriesema strooit allerlij valse beschuldigingen uit over mijn vader waardoor er ook mensen zijn die in zijn leugens en bedrog geloven, en zich laten leiden door deze onzinverhalen.

Met name word er door Marcel Vriesema, herhaaldelijk op gehamerd dat Videre van mijn vader is, waardoor er boze mensen op zijn dak gekregen heeft.

Ik wil dat Videre stopt met uploaden van de filmpjes van onze strijdende vloggers, en vraag u daarom ook met klem en grote noodzaak om Videre in ieder geval een waarschuwing te geven.

En ook dat zij nadrukkelijk zeggen dat het You Tube kanaal Videre niet van Albertus van Egdom is.

Ik wil namelijk niet dat mijn vader die ook nog ziek is nog boze mensen op zijn dak krijgt, terwijl dit onterecht is.

Er mogen geen onschuldige slachtoffers vallen door smaad en lasterpraktijken van Marcel Vriesema.

Ik word namelijk als zoon van Albertus van Egdom ook bedreigd en mensen krijgen ook over mij onterecht verkeerde gedachten.

Met name mijn Facebookaccount Bertus Last word aangezien als mijn vader, terwijl het Mijn account is.

Ik hoop dat jullie hier actie op zullen ondernemen, en zo het misverstand over mijn vader de wereld uit willen helpen.

Ik hoop dat ik u voldoende heb geïnformeerd, en zou graag van u vernemen wat er voor actie door u is ondernomen.

Met vriendelijke groet

Albert van Egdom

Zoon van Albertus van Egdom.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als You Tube kanaal Videre stopt met filmpjes uploaden van de strijdende vloggers.

En dat Videre duidelijk maakt dat Albertus van Egdom niks met Videre te maken heeft!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Youtube

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Youtube nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Albert van Egdom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM