Mijn Klacht:
in deze reclame wordt er keihard gezegd dat het Dolfinarium slecht is, terwijl hun argumenten niet te bewijzen zijn. Er is totaal geen kennis over de werkelijke dingen die er gebeuren en welke doelen het dolfinarium heeft. ze zeggen dat dolfijnen geen kunstjes horen te doen (is nodig om ze fysiek en mentaal gezond te houden) er wordt gezegd dat je niet moet knuffelen met dolfijnen (is nodig omdat het hele sociale dieren zijn) ze willen een fok verbod voor dolfijnen terwijl het Dolfinarium juist fokt met het doel van uitzetting (maar door overbevissing overleven veel dolfijnen het wild niet. dus als het dolfinarium stopt dan hebben we kans dat de diersoort uitsterft.
De dierenbescherming is nauw betrokken met parken en die weten beter over het welzijn van de dieren dan een sneeuwvlokje dat deze petitie bedacht heeft
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat deze reclame per direct van youtube af gehaald wordt wegens het verspreiden van nep nieuws en het oproepen tot het volgen ervan.

