Klacht: Slechte service

Naatjemmw op 19 november 2018 over wwww.goupactie.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 19 november 2018

Na de reparatie van een Siemens combi magnetron door witgoed-s bleek het apparaat opnieuw defect te zijn, ondanks een eerdere reparatie en garantie. Na de eerste reparatie, waarbij een rvs plaat loskwam, bood het bedrijf aan de magnetron opnieuw op te halen en een leenapparaat te verstrekken. De klant was teleurgesteld over de kwaliteit van de service en het herhaalde probleem met de magnetron.

Mijn Klacht:

Op 22 sept jl heb ik onze siemens combi magnetron laten repareren door witgoed-s. Zij hebben een aantal testen gedaan en kwamen tot de conclusie dat de printplaat kapot was. Kosten: 320 euro, 100 euro aanbetalen. Na aanbetaling namen zij de magnetron mee voor reparatie. Na 2 weken kwamen zij de magnetron terugbrengen, er was een rvs plaat losgelaten. Mijn man kon deze nog wel lijmen. Reparateurs gaan weg, mijn man sluit de magnetron aan…. weer kapot, zelfde probleem. Mijn man gelijk weer gebeld. Zij kwamen met de oplossing dat ze hem weer op kwamen halen, want ja we hadden 24 maanden garantie op reparatie en zouden een andere magnetron te leen krijgen. Als we het een fijn apparaat vonden mochten we deze ook houden maar als we onze eigen magnetron terug wilden dan zou deze opnieuw gerepareerd worden. We wilden idd onze eigen magnetron terug omdat deze een bakplaat heeft wat wel erg makkelijk is als je vaak koekjes ed bakt. Na vele afspraken voor een datum, die zij steeds niet aankwamen hebben wij nog steeds onze magnetron niet terug. Er is ons steeds een nieuwe datum beloofd waarop wij onze magnetron terug zouden krijgen. Nu wordt er zelfs niet meer gereageerd op onze sms. Er was telkens een ander excuus; ze hadden het erg druk, waren het vergeten, sorry voor de slechte communicatie, ik zat in het buitenland en mijn collega zou het regelen en ga zo maar door. Wij voelen ons belazerd!

Gewenste Oplossing:

Wij willen onze oude magnetron terug, gemaakt natuurlijk en anders ons geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over wwww.goupactie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over wwww.goupactie.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten