Klacht: Opgelicht van trendy Amsterdam

Halilovic Halida op 18 april 2023 over www.Trendy-amsterdam.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 april 2023

Een klant heeft een koffiemachine besteld bij www.Trendy-amsterdam.nl voor 40 euro, maar ontving in plaats daarvan een ketting met een waarde van 0,50 cent. De klant voelt zich opgelicht door deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Ik heb en koffiemachine besteld voor 40 euro een dag diel en ik heb een keting ontvangen waarde 0,50 cent

Gewenste Oplossing:

Mijn bestelling ontvangen of terugbetaling

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over www.Trendy-amsterdam.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over www.Trendy-amsterdam.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Halilovic Halida
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten