Klacht: Koffiebonen machine besteld en betaald

Marry vaneekelen op 22 mei 2023 over www.Trendy-amsterdam.nl in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 22 mei 2023

Een klant heeft een koffiebonenmachine besteld en betaald voor 34,95 euro, maar heeft deze na enkele weken nog niet ontvangen. Pogingen om contact op te nemen via e-mail blijven onbeantwoord en telefonisch is het bedrijf niet bereikbaar, wat leidt tot zorgen over de betrouwbaarheid van de transactie en de mogelijkheid om het geld terug te krijgen.

Mijn Klacht:

Een aantal weken een koffiebonen machine besteld en betaald 34,95.En tot op de dag van vandaag nog steeds geen koffiebonen machine. Word niet op mijn mailtjes gereageerd. Ben bang dat ik in de maling genomen ben.En dat ik het geld helaas kwijt ben.Het was zo’n mooie aanbieding maar nu ben ik er niet meer zeker van.Je kan ze ook jiet bereiken per telefoon. Slechte zaak.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn koffiebonen machine die ik besteld had en betaald heb.Wil gewoon nu duidelijkheid en niet meer aan het lijntje gehouden worden.Ze moeten gewoon ook netjes reageren op mijn mailtjes

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over www.Trendy-amsterdam.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over www.Trendy-amsterdam.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marry vaneekelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten