Klacht: ongeoorloofd automatische incasso

Reno Dijk op 20 oktober 2021 over Wly Winkelspaar in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Status Open
Datum 20 oktober 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er is 3 x een ongeoorloofde afschrijving van €15 gedaan van mijn rekening. Ik heb mij hiervoor nooit aangemeld. Bij controle blijkt dat ik vanaf 2018 ingeschreven sta. Wel apart dat pas vanaf 15 september 2021 3 opvolgende keren is afgeschreven. Dit klopt echt niet

Gewenste Oplossing:

Geld terug en mijn gegevens verwijderen uit hun systeem

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wly Winkelspaar

Reactie van de melder van de klacht Reno Dijk

4 jaren geleden - Inmiddels opgelost door winkelenspaar.nl. Ik wil wel nog een opmerking plaatsen over de opmerking van hun. Er zal gezegd worden dat ik3 maanden geleden mij aangemeld heb via used products. Ik vindt dit een vreemde manier van een automatische incasso te verlenen. Ik kan mij niet herinneren dat ik dit gedaan heb. En als ik de klachten lees van andere ben ik niet alleen die het zo ervaart. Tevens als je inlogt bij hun, zag ik dat ik vanaf 2018 al lid ben. Best wel opmerkelijke manier om op zo slinkse wijze geld te incasseren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wly Winkelspaar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Reno Dijk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM