Klacht: Geen antwoord op email,en op tel.

bundic op 29 september 2016 over Wizz Air in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Wizz Air
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 29 september 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 04-09-2016 boeking gedaan van Eindhoven naar Skopje en van Skopje naar Eindhoven.Op 05-09-2016 heb ik betaald.Voor de boeking van Eindhoven naar Skopje heb ik bevestiging gekregen en alles is in orde maar van Skopje naar Eindhoven heb ik nog niks ontvangen terwijl mijn geld is afgeschreven van mijn rekening.Ik heb verschillende keren e-mails verzonden zonder resultaat en verschillende keren gebeld en je hoort alleen muziek die je 1 euro per minuut betaald en toch niemand bereikt en je kan niemand spreken die Nederlands kan,dat zeggen ze op de keuze menu

Gewenste Oplossing:

nooit tot nu toe altijd problemen met deze maatschappij

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wizz Air

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wizz Air nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM