Klacht: Misleiding gouden sieraden

Pioentje op 04 november 2022 over WITT international in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 4 november 2022

Een klant van WITT international heeft bezwaar gemaakt tegen de manier waarop 9-karaats sieraden in het Trend Magazin worden gepresenteerd. In Nederland worden deze sieraden, die als echt goud worden aangeduid, als misleidend beschouwd. De klant wijst erop dat deze aanduiding in Nederland niet is toegestaan, terwijl dit in Duitsland wel kan.

Mijn Klacht:

In het Trend Magazin van deze firma worden 9-karaats sieraden (375) aangeprezen als echt goud. Dit is toegestaan in o.a. Duitsland maar NIET in Nederland. Misleiding dus.

Gewenste Oplossing:

Het verwijderen van de aanprijzing echt goud uit de eerstvolgende uitgaven van Trend Magazin

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over WITT international

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over WITT international nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pioentje
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten