Klacht: Niet geleverd, geen geld terug maar ban

Roger_D op 28 december 2018 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 28 december 2018

Een klant heeft twee goederen besteld bij Wish voor Kerst, maar beide artikelen zijn niet geleverd, zelfs niet op de nieuwe leveringsdatum. Voor één artikel is het geld teruggekregen, maar voor het tweede artikel is dit niet meer mogelijk omdat het account van de klant is geband vanwege het terugvragen van geld. Contact met de klantenservice is ook niet meer mogelijk.

Mijn Klacht:

2 goederen besteld voor Kerst, beiden werden niet geleverd, ook niet op de nieuwe leveringsdatum. Van 1 gied het geld terug gekregen, van het 2e goed is dat niet meer mogelijk omdat mijn account geband is vanwege het terugvragen van geld (voor een niet geleverd gied) contact met klantenservice blijkt niet meer mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Goederen alsnog geleverd, of geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM