Klacht: Met iDEAL betaald

Frank.B op 14 november 2019 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 14 november 2019

Na het plaatsen van een bestelling bij Wish en het doen van een betaling via iDEAL, veranderde de prijs van het product automatisch naar een hogere prijs. De klant heeft geweigerd deze hogere prijs te betalen, omdat hij van mening is dat de deal al was gesloten.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling gedaan maar op het moment dat ik betaald had en meteen terug ging naar de site (dit ging automatisch ) is de prijs verandert (de prijs is hoger geworden)dus hebben ze me verzocht om een andere prijs (hogere prijs)te betalen Dit heb ik niet gedaan omdat ik van mening de deal gesloten is.

Gewenste Oplossing:

1) dat ik de producten krijg die ik besteld heb voor de prijs die ik betaald Heb
2) en als dit niet mogelijk is wil ik gewoon mijn geld terug.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM