Klacht: Kan geen retour biljet aanmaken via hun intructie

Hendrik e op 13 maart 2019 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 13 maart 2019

Een klant van Wish heeft een lerentas besteld die niet van leer blijkt te zijn. Ondanks herhaaldelijke pogingen om een retourbiljet aan te maken volgens de instructies van Wish, lukt het de klant niet om dit te doen en ontvangt hij steeds dezelfde standaardreacties van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Heb een lerentas besteld wat geen leer is. Heb het gemeld betaling is door hun gestonneerd. Wil de tas nu terugsturen met een retourbiljet die ik via wish moet krijgen. Echter die mogelijkheid krijg ik niet maar word wel steeds weer verwezen naar bestelgeschiedenis en dan zou ik ook een optie krijgen waar ik een vraag zou kunnen stellen. Maar hoe ik het ook probeer hun genoemde mogelijkheid krijg ik niet. Dit heb ik al wel acht keer naar hun toe gemaild. Krijg steeds het antwoord wij zijn van intern en op de app kunt u een mailcontact maken. Wat dus duidelijk niet lukt.

Gewenste Oplossing:

Vrijwaring van de aankoopkosten of rechtsvervolging omdat ik niet aan mijn retourverplichting kan voldoen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM