Klacht: west pot tabak veel gruis

minivis op 28 juni 2014 over West Sigaretten in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 28 juni 2014

Een klant heeft een pot tabak van West Sigaretten aangeschaft, maar ervaart dat er veel gruis in zit, wat leidt tot beschadigde filters bij het maken van sigaretten. Dit probleem heeft de klant ertoe aangezet om over te stappen naar een ander merk tabak, aangezien dit niet de eerste keer is dat hij met dit probleem te maken heeft gehad.

Mijn Klacht:

Ik heb een pot tabak gekocht van 85gr a 14.95 euro en er zit zoveel gruis in dat ik voor ik 1 sigaret heb gemaakt er 4 filters stuk zijn omdat dit niet te doen is met gruis. Ik heb van ellende een nieuwe pot gekocht van een ander merk want dit was niet de 1e keer.

Gewenste Oplossing:

bij vergoeding via geld of toesturen van nieuwe pot.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over West Sigaretten

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over West Sigaretten nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM