Mijn Klacht:
Ik ben al een aantal jaar aangesloten als vakman bij werkspot. In al die jaren heb ik alleen maar goede referenties ontvangen. Nu heb ik een slechte review ontvangen wat niet op waarheid is gebaseerd. Ik haal veel werk uit mijn goede refrenties. Ik sta achter mijn werk en mijn 4 jaar garantie.Ik heb met werkspot contact gehad en hun verwijzen naar de algemene voorwaarden. In de algemene voorwaarden staat ook dat als de review niet klopt dat ze de review weghalen.
Jaren heb ik een goede smanewerking gehad met werkspot. Ik sta bekend als een betrouwbare vakman.Door deze review kan ik (toekomstige) klanten verliezen. Werkspot kiest hoe dan ook de kant van de klant al is het niet op waarheid gebaseerd. Ze schenden hiermee ook hun algemene voorwaarden. Ik kan bewijzen overleggen dat de klus op tijd, binnen tijdsbestek is uitgevoerd. De klus is goed uitgevoerd. 1 kozijn moet nogmaals worden geschilderd omdat het niet goed dekt. Ik had met mevrouw 2 keer een afspraak gemaakt. Beide keren waren de weersomstandigheden niet naar behoren om het kozijn opnieuw te schilderen. Ik heb met mevrouw een nieuwe afspraak gemaakt. Wegens prive omstandigheden waar werkspot van op de hoogte is heb ik de laatste afspraak niet afgezegd. Mevrouw heeft gelijk een slechte review geplaatst. Mevrouw heeft onvoldoendes gegeven op de punten; op tijd komen, werk binnen tijdsbestek uitgevoerd, binnen budget, vakmanschap, kwaliteit. Op deze punten mag mevrouw geen onvoldoende geven. Ik heb bewijzen dat alles naar behoren en binnen budget is uitgevoerd. Mevrouw mag een onvoldoende geven op betrouwheid wat ze ook heeft gedaan. Omdat ik de laatste keer de afspraak niet ben nagekomen vanwege prive omstandigheden. Alsnog zou ik dan een voldoende moeten staan en geen 3.4 zoals nu.
Gewenste Oplossing:
Wanneer de review word weggehaald en werkspot de algemene voorwaarden nakomt. Of dat mevrouw een review plaats wat op waarheid gebaseerd is.

