Mijn Klacht:
Werkspot lokt vakmannen naar binnen met een abonnement waarmee je op klussen kan bieden/reageren.
Dit abonnement kost dan €240,- exclusief btw en zou je het recht geven op klussen te reageren.
Volgens de gegevens op de website betaal je voor een bundel credits, elke klus waarop je reageert kost 1 of enkele credits. Wanneer de credits op zijn moet je nieuwe kopen om weer te mogen reageren.
Echter na een maand begint de ellende. Opeens krijg je fakturen en deze zijn niet misselijk, fakturen van rond de €500,- omdat je hebt gereageerd op klussen.
Je reageert dus ook op klussen die je niet kent en niet hebt gezien en over het algemeen zijn het klussen van mensen die liever een goedkope zwartwerker hebben die alles bijna gratis doet. Werkspot zit ook vol beunhazen en zwartwerkers. Ik heb direct al mijn beklag gedaan over die bizarre fakturen, echter werkspot blijft faktureren.
Mensen trap er niet in. Ga naar kluswebsite.nl voor echte vakman en gratis reageren op echte klussen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als Werkspot zich aan de eigen regels houdt zoals overal vermeld op de website.


