Klacht: wel op internet /toch niet te bestellen /het artikel nog steeds te zien op website.

LC985 op 26 maart 2013 over MARON Meubels en Keukens in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MARON Meubels en Keukens has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Meubelwinkels
Status Open
Datum 26 maart 2013

Een klant van MARON Meubels en Keukens heeft twee Carlos relaxfauteuils in taupe kleur besteld, maar ontdekte bij thuiskomst dat er een Cedric relaxstoel op de bon stond. Na contact met het bedrijf kreeg de klant te horen dat de Carlos fauteuils niet meer leverbaar zijn, terwijl deze nog steeds op de website worden aangeboden. De klant is verontwaardigd over het gebrek aan communicatie, aangezien er geen antwoord op zijn e-mail is ontvangen.

Mijn Klacht:

Een paar keer wezen kijken,toen besloten,de carlos relaxs fauteuil moest het worden ,we besloten er twee te bestellen in taupe kleur.bleek bij thuiskomst op bon stond de cedric relaxstoel,na contact verandert in de carlos na een week bericht.. niet meer te leveren. Dat kan..maar waarom dan nog wel aanbieden op website terwijl de stoel niet meer is te leveren,daar maak ik me toch wel een beetje kwaad om .
per mail uitleg gevraagd ,geen antwoord gekregen.

Gewenste Oplossing:

Het liefst wel de Carlos relaxsfauteuils. maar ook.. dat ik van Maron hoor waarom ze een niet te kunnen leveren artikel niet verwijderen van de website.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MARON Meubels en Keukens

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar MARON Meubels en Keukens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MARON Meubels en Keukens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM