Mijn Klacht:
Het zogenaamde betaalgemak van Wehkamp is tegenwoordig door de huidige veranderingen een regelrechte ramp!
Wehkamp bepaalt welke items bij elkaar op één factuur komen. De facturen kunnen enkel in het geheel worden voldaan. Echter staan er op sommige facturen items waarvan ik er één of meer heb geretourneerd! Ik kan niet alleen de items betalen die ik wil houden. Het is alles of niets! Betalen via Ideal kan, echter kan ik het daadwerkelijke bedrag niet (tegenwoordig niet meer) aanpassen aan de items welke ik wil houden.
Als een bestelling binnenkomt, staan er geen prijzen meer op de facturen. Op mijn digitale bestellingsoverzicht staan geen foto’s meer van de items. Deze moet men tegenwoordig op de website zelf opzoeken, en dan moet men ook nog héél goed zoeken welke van de 3 blazers de juiste is (mits deze nog te koop is), anders weet men niet wélke betaald dient te worden. Cadeaubonnen kan men wel inleveren, maar niet van het totaalsaldo aftrekken! Zelfs de portokosten kan ik niet betalen met het huidige systeem. Ik kan me niet voorstellen dat Wehkamp deze opeens niet meer wilt?!
Meermaals heb ik een klacht ingediend en vragen gesteld. IK WIL BETALEN! Maar dan wel alleen datgene dat ik heb gehouden en dus niet heb geretourneerd!
Helaas is de klantenservice van Wehkamp nog steeds een ramp. 90% van de callcentermedewerkers zijn mensen die niet inhoudelijk ABN kunnen lezen, en daardoor niet inhoudelijk kunnen reageren! Het rekeningnummer van Wehkamp en het klantnummer kan ik zelf ook traceren. Ik wil antwoorden op mijn vragen:
Ik wil via Ideal betalen wat ik heb gehouden. Dat kan alleen via de openstaande facturen. Echter, deze facturen zijn niet accuraat aan datgene wat ik daadwerkelijk heb gehouden. Ik kan het te betalen bedrag niet aanpassen. Hoe verder?
De portokosten wil ik betalen. Echter zie ik deze nergens terug op een factuur. Hoe deze te betalen?
Ik heb een waardebon van €10,00 ingewisseld. Waarom kan ik deze niet van het totaalbedrag aftrekken?
Men heeft deze van een factuur afgetrokken waarvan ik de items deels heb geretourneerd. Dat wil zeggen dat ik dan maar €5,00 van de waardebon daadwerkelijk heb kunnen besteden. Waar blijven die andere €5,00 aan tegoed?
Ik zie totaal geen overzicht van het eindbedrag/totaalsaldo, enkel en alleen facturen met meerdere items, waarvan ik sommige heb geretourneerd.
Ik word gesommeerd binnen een week te betalen, maar met deze verwarrende en klantonvriendelijke veranderingen (laat staan van de bar slechte klantenservice) kom ik geen steek verder! Ik wil betalen, maar vertel me HOE!!
Wehkamp klantenservice reageert niet meer op mijn klacht/vragen. Ik zie me dus genoodzaakt om via deze weg mijn verhaal te halen, en vervolgens de geschillencommissie in te schakelen, voordat IK een incassobureau op mijn dak krijg door de wanprestaties en zeer slechte service van Wehkamp!
Gewenste Oplossing:
Daar mag Wehkamp eens goed over nadenken, immers hebben hun deze klantonvriendelijke,verwarrende veranderingen doorgevoerd! Het betaalgemak hebben ze weggevaagd om het voor de klant een stuk moeilijker en verwarrender te maken!
Ook was er weer eens kleding uitverkocht, terwijl deze op de site in voorraad was! Wehkamp leert niets van de fouten uit het verleden en doet hier dus duidelijk niets mee! De smoesjes zijn op!

