Mijn Klacht:
Wehkamp stuurde mij vandaag een verrassend bericht. De optie achteraf betalen is niet meer beschikbaar voor u, aangezien u teveel producten retour heeft gestuurd.
Belachelijke actie van Wehkamp aangezien dit het USP voor wehkamp is (Unique selling point). Online je kleding uitzoeken, thuis rustig bekijken en passen.
Volgens Wehkamp is dit, zoals ik het interpreteer, niet de bedoeling – en on deze reden word nu achteraf betalen als optie verwijderd uit ons account.
Wehkamp slaat de plank behoorlijk mis, en als dese beslissing niet word terug gedraaid zullen wij ook niets meer bestellen bij wehkamp. Hun USP is in dat geval te verwaarlozen tegenover gewoon naar de CA gaan (90% van de kleding die we bestelde was van de ca).
Gewenste Oplossing:
Terugdraaien van de beslissing om Achteraf Betalen te deactiveren.


