Mijn Klacht:
Heb op zaterdag 25 november bestelling geplaatst en zou die de volgende dag ontvangen, vanwege drukte lukte dat niet!! Kan gebeuren!! Levering zou opnieuw worden aangeboden binnen 2 dagen. Okay dacht ik en nam extra vrije dagen om ook daadwerkelijk thuis te zijn. Hoorde niets op maandag maar op dinsdag 28 november zag ik op mijn bestelstatus pakket onderweg!! Mooi zo dacht ik en verwachte mijn pakket.. ik keek om 11.30 op mijn scherm en zag dat de status ineens veranderd was naar niet thuis?? Ben naar mijn deur gegaan en zag niets liggen van de bezorger??
Heb de klantenservice meteen gebeld en kwamen beide tot de conclusie dat ie niet aan mijn deur is geweest maar kwam wel meteen met de medeling dat het voor vandaag niet meer gaat lukken met de bezorger om het pakket geleverd te krijgen.. dit was rond 1230 uur
Legde de situatie uit dat ik vrije dagen had opgenomen en dat niet meer kan doen deze week van mijn baas. Ze begon over een korting maar die hoef ik helemaal niet en zou het ook niet halen met de kosten die ik nu maak. Kreeg het gevoel dat ik afgewimpeld werd door mevrouw en ik maar een nieuwe afspraak moet maken vanwege de drukte..”
Omdat meneer de bezorger te lui is om mijn voordeur te vinden zit ik nu nog steeds met niets. ongelofelijk wat een drama daarbij wehkamp en bij de vervoerder. Zal daar nooit meer iets bij bestellen bij wehkamp
Gewenste Oplossing:
Als mijn pakket geleverd is! (Ben benieuwd wanneer)

