Mijn Klacht:
Voor kerst heb ik kerst cadeau papier besteld, maar per ongeluk op mijn oude adres. Ik kon niks wijzigen, noch de bestelling annuleren. Ik heb de klanten service gebeld en wel geteld 26 minuten moeten wachten voor dat ik iemand aan de telefoon had.
Er werd mij geadviseerd dat ik het product opnieuw bestel en dat ik het via de app in de ochtend annuleer omdat zij dat zelf niet kunnen. De volgende ochtend heb ik 4x op annuleren getikt in de app, maar er gebeurde verder niks. Nu is het alsnog afgeleverd op het oude adres in een appartementencomplex bij mensen die ik niet ken.
Weer Wehkamp gebeld en na 30
In wachten zouden zij DHL langs sturen om het op te halen. 2 dagen lang is er niks opgehaald volgens de laatste status in de app. Dat probleem ligt bij DHL. Via via heb ik toen contact gezocht op Facebook met die buren en zij zouden het in de hal leggen.
Tot nu toe is er nog steeds niks gebeurd vanuit wehkamp en ben ik 30 euro kwijt aan cadeau papier omdat zij er een rotzooitje van maken. Op Facebook messenger antwoordt er telkens iemand anders en wordt er niks gelezen over de case. Alleen gevraagd of ik het zelf kan ophalen en kan brengen naar een DHL punt. Volgens mij begrijpen zij niet wat “verhuizen” betekent en dat ik daar dus niet meer woon.
Gewenste Oplossing:
Zodra ik mijn geld terug heb. Wat zij met het pakket doen is voor mij niet belangrijk.

