Klacht: Slecht bezorgd dienst

Tuan op 31 december 2015 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 december 2015
Reactie van het bedrijf:

Goedenavond Tuan, Wat een vervelende situatie met de levering van de boxspring. Ik zie dat de bestelling inmiddels geannuleerd is, zodra deze retour is bij ons krijg je het geld binnen 5 werkdagen terug. Onze excuses voor het ontstane ongemak....

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 31 december 2015

Een klant van Wehkamp heeft een klacht ingediend over de bezorging van een boxspring. Na meerdere wijzigingen in de bezorgafspraken en lange wachttijden bij de klantenservice, ontving de klant uiteindelijk geen levering op de afgesproken datum. De situatie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

*19-12 bestel een boxpring Larvik geplaats betaald en email Afspraak voor bezorgd 22-12 avond aangegeven.
*21-12 kreeg ik een sms dat bezorgd 9:45-11:45. Meteen naar Wehkamp bellen dat de levering gaat niet door. Rond 10 uur werd ik door de koerier gebeld dat niemand thuis is. Logish dat niemand thuis. Ik heb ook meteen andere afspraak met hem gemaakt en hij zegt dat hij zal door geven. Nieuwe afspraak op 22-12 van 8:00-10:00 en voor zekerheid nog een keer naar klantenservice bellen om afspraak bevestiging.
*22-12 wacht tot 10:30maar was niemand langsgekomen of gebeld of email. Gewoon niets gehoord. Nogmaals naar klantenservice bellen en duur 27 min wachtijd maar dan niemand opnemen.
*23-12 naar Dynalogic gebeld en ze zeg dat tussen 01:00-02:30 zal levering de boxspring. Ik moet meteen vrij nemen om naar huis te gaan. Rond 11 uur werd gebeld en ze zeggen dat ging niet goed met sorteren en ze weet niet wanneer gaat dat gebeuren. Annuleren gedaan van de vrouw toen ze naar mij belde maar tot nu toe heb ik niets gehoord of contact met me over terug betaald of wat dan ook. Op mijn account staat ook nergens informatie.Meerdere keer naar service maar echte niemand opnemen. Na 3 dagen met moeite alleen om bezorgen en zoveel keer moet bellen vrij nemen ik ben gewoon klaar met die winkel.

Eerste keer en lastste keer bij wehkamp.

wehkamp.nl complete boxspring Larvik 1
Bestelnummer: 865-27-104 1 Bezorging: dinsdag 22 december 449.-
441.50

Gewenste Oplossing:

meteen mijn geld terug geven zo kan ik andere winkel gaan zoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 31 december 2015 om 22:34 geantwoord

Geboden Oplossing:

Goedenavond Tuan,

Wat een vervelende situatie met de levering van de boxspring.
Ik zie dat de bestelling inmiddels geannuleerd is, zodra deze retour is bij ons krijg je het geld binnen 5 werkdagen terug.

Onze excuses voor het ontstane ongemak.

Met vriendelijke groeten,
webcareteam wehkamp

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM