Klacht: Opeens vooruit betalen

Bijna wehkamp af op 27 mei 2014 over Wehkamp in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wehkamp has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Met klant contact gehad en kwestie is naar tevredenheid opgelost. Met vriendelijke groet, Webcare Team Wehkamp.nl

Bedrijf Wehkamp
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 27 mei 2014

Een trouwe klant van Wehkamp, die altijd achteraf betaalt voor zijn kledingbestellingen, kreeg bij een recente bestelling te horen dat hij nu vooraf moest betalen omdat hij over zijn bestedingslimiet zat. De klant vindt het onredelijk dat deze limiet niet eerder was gecommuniceerd en beschouwt de wijziging als klantonvriendelijk. Na contact met de klantenservice heeft de klant voorgesteld om uit coulance zijn bestelling alsnog achteraf te betalen.

Mijn Klacht:

Ik bestel altijd veel kleding welke ik achteraf, zodra ik weet wat ik ga houden, in 1x betaal. Ik doe dit al jaren en bestel altijd veel. Ik betaal altijd op tijd. Ik ben dus een loyale trouwe klant.

Echter kreeg ik bij mijn laatste bestelling achteraf opeens de mededeling dat ik nu mijn gehele bestelling van te voren dien te betalen. Ik heb contact opgenomen met de klantenservice en te horen gekregen dat ik over mijn bestedingslimiet zit. Nu vindt ik een limiet qua bestellen echt niet onredelijk maar dit is nooit eerder aangegeven dat die er is. Dat ik dit nu achteraf na mijn bestelling te horen heb gekregen en nu alles van te voren moet betalen vind ik zeer klantonvriendelijk.

Ik heb daarom weer contact opgenomen en voorgesteld, uit coulance vanuit wehkamp, om ditmaal mijn bestelling zoals altijd, zonder vooraf te betalen op te sturen. Mocht dat niet lukken was ik bereid het verschil van mijn bestedingslimiet en het bedrag van mijn bestelling wel van te voren te betalen. Ik heb daarbij gemeld dat als dit niet kan ik graag de gehele bestelling geannuleerd zie.

Als antwoord kreeg ik terug dat het systeem een bestedingsruimte berekent en dat het niet mogelijk was om de betalingwijze aan te passen. De bestelling moet ik zelf annuleren en de suggestie was dan om maar alles opnieuw uit te zoeken en te bestellen maar dan onder de bestedingslimiet te blijven ( welke ze nog niet eens hebben aangegeven hoeveel dat is!)

Gewenste Oplossing:

Een klantvriendelijke oplossing voor iemand die al jaren besteld en trouw achteraf in 1x betaald: alsnog alles opsturen zonder vooraf te betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wehkamp over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wehkamp in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wehkamp een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wehkamp

Heeft op 27 mei 2014 om 12:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Met klant contact gehad en kwestie is naar tevredenheid opgelost. Met vriendelijke groet, Webcare Team Wehkamp.nl

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM